آگهی های فوری

فروش خط تولید بیسکویت

۱,۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۲ هفته پیش
اصفهان
1198 بازدید

مخزن استیل استوک

۱ ماه پیش
اصفهان
861 بازدید

فروش لودر 600 خط 3 کوماتسو

۷,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۱ ماه پیش
تهران
525 بازدید

فروش لودر XCMG

۹۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۱ ماه پیش
اصفهان
607 بازدید

فروش لودر 600 خط 6 کوماتسو

۱۰,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۱ ماه پیش
اصفهان
610 بازدید

فروش لودر 988 کاترپیلار

۵,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۱ ماه پیش
اصفهان
594 بازدید

فروش تری بلوک 32 نازل

۱,۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۱ ماه پیش
اصفهان
469 بازدید

مخزن دمیرچی

۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۱ ماه پیش
اصفهان
368 بازدید

فروش تانکر استیل حمل شیر

۱ ماه پیش
اصفهان
416 بازدید

خط تولید رب گوجه 150 تنی

۱,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۱ ماه پیش
اصفهان
569 بازدید

مخزن استیل استوک

۱ ماه پیش
اصفهان
434 بازدید

مخزن مخزن 30 هزار لیتری

۱ ماه پیش
اصفهان
339 بازدید

فروش مخزن حمل شیر در خرم آباد

۸۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۲ ماه پیش
اصفهان
1200 بازدید

تانکر حمل شیر دست دوم

۲ ماه پیش
اصفهان
2205 بازدید

تانکر استیل دوجداره حمل شیر

۲ ماه پیش
اصفهان
1118 بازدید

سازنده مخازن استیل

۲ ماه پیش
اصفهان
715 بازدید

فروش مخزن استیل ارزان

۲ ماه پیش
اصفهان
1490 بازدید

مخزن استیل دست دوم مشهد

۲ ماه پیش
اصفهان
1745 بازدید

فروش مخزن استیل 316 در تهران

۸۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۲ ماه پیش
اصفهان
1631 بازدید

فروش خط استوک رب گوجه

۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۳ ماه پیش
اصفهان
523 بازدید

خط تولید رب گوجه استوک

۱,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۳ ماه پیش
اصفهان
792 بازدید

فروش میکسر هموژنایزر تحت خلا

۳ ماه پیش
اصفهان
722 بازدید

فروش ایسبانک 4 تن

۱۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۳ ماه پیش
اصفهان
336 بازدید

فروش آیسبانک 8 تن

۳ ماه پیش
اصفهان
330 بازدید

فروش مخزن دو تنی دوجداره استیل

۳ ماه پیش
اصفهان
1521 بازدید

دستگاه بادکن پت blow molding machine

۳ ماه پیش
آذربایجان غربی
1356 بازدید

فروش دستگاه خط تولید آب معدنی و پرکن شیر پاکتی در مشهد

۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۳ ماه پیش
اصفهان
1335 بازدید

فروش هموژن با ظرفیت 2 تن

۳ ماه پیش
اصفهان
950 بازدید

فروش دستگاه هموژن شیر کارکرده

۳ ماه پیش
اصفهان
2683 بازدید

فروش آیس بانک استوک در اصفهان

۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۳ ماه پیش
اصفهان
75601 بازدید

فروش خط تولید رب گوجه فرنگی

۲,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۳ ماه پیش
اصفهان
963 بازدید

خدمات اورهال دستگاه

۴ ماه پیش
اصفهان
391 بازدید

فروش دستگاه کارتنینگ

۶ ماه پیش
اصفهان
989 بازدید

فروش مخزن استیل ارزان

۲ ماه پیش
ویژه (نمایش در اسلایدر و همه صفحه ها)


فروش مخزن استیل_خرید مخزن استیل_مخزن استیل_مخزن استیل در اصفهان_مخزن استیل در ارومیه_مخزن استیل در شیراز_مخزن استیل در تهران_مخزن استیل شاهپور_فروش مخزن استیل تکجدار_فروش مخزن استیل دو جدار_انبار فروش مخزن استیل_سایت فروش مخزن استیل_سایت خرید مخزن استیل_میکسر استیل_مخزن میکسردار_مخزن پروسس_

دسته بندی مخازن استیل بر اساس جداره تک جداره دوجداره سه جداره یا پروسس تانک هر کدام از این سه دسته کاربرد خاصی داشته و بسته به سفارش کارفرما طراحی و پیشنهاد لازم ارائه خواهد شد.

دسته بندی مخزن استیل بر اساس جنس ورق ورق 304 ورق 316 و البته 316L ورق 307 رده بندی ورق مورد استفاده نیز بسته به کاربرد مخزن استیل، سفارش کارفرما، طراحی انجام گرفته و در نهایت مشخصات سیال مورد استفاده مشخص خواهد شد. در ادامه در مورد خواص و مشخصات شیمیایی و فیزیکی استنلس استیل و آلیاژ های مختلف آن توضیحاتی ارائه شده است.

کاربرد مخزن استیل 304 کارخانجات لبنی کارخانجات تولید روغن نباتی کارخانجات تولید مواد غذایی کشتارگاه ها تانکر حمل مواد تانکر حمل شیر نگهداری مواد شیمیایی عمل آوری مواد شیمیایی

مخزن سه جداره استیل | پروسس تانک استیل پیچیده ترین و حرفه ترین نوع مخزن استیل، پروسس تانک یا مخزن سه جداره می باشد که در نگاه اول میتوان گفت از سه جداره تشکیل یافته است. این مخازن همانند سایر انواع مخازن استیل، از گرید های مختلف استیل (304،309،310،316 و … ) بسته به طراحی و نیاز پروژه قابل تولید می باشد. این مخازن از ظرفیت 500 لیتر قابل تولید بوده و بسته به سفارش کارفرما تا ظرفیت های بالای 10 هزار لیتر تولید و عرضه می گردد. به علت استفاده از تجهیزات اضافی و و لوازم مصرفی در پروسس تانک ها در ظرفیت مشابه این محصول نسبت به مخازن دوجداره و تک جداره قیمت بالاتری خواهد داشت.

کاربرد پروسس تانک پروسس تانک در حالت کلی در مواردی کاربرد دارد که خریدار ، تغییر در خواص فرآورده و سیال مورد نظر مقصودش باشد. یکی از اصلی ترین موارد کاربرد مخازن استیل سه جداره یا Process Tank تغییرات دمایی محصول می باشد. بنابراین موارد کاربرد این دسته از مخازن را میتوان بصورت زیر بیان کرد.

تبادل حرارتی مخلوط سازی فرآوری محصول نگهداری و ذخیره محصول عمده ترین محل کاربرد مخازن سه جداره استیل در صنایع لبنی می باشد که هدف تغییر ماهیت شیر از طریق فرآوری و تولید زیر محصول های لبنی می باشد.

یکی از معروف ترین و پرکاربرد ترین نوع پروسس تانک ها ، ریپنین تانک Ripening Tank میباشد که برای تولید کره یا خامه از شیر خام از آن استفاده میگردد. Crystallization tank یا مخزن بلورسازی، مخزن خامه زنی، مخازن استارتر، مخازن فرآوری کشت (جهت تولید ماست و …) از جمله مهم ترین انواع مخازن سه جداره یا پروسس تانکها می باشند.

تجهیزات مخازن سه جداره شیر نمونه برداری محصول سیستم دیجیتال انتقال دما ژاکت تخم مرغی PH متر گیج دما گیج فشار درب منهول حجم سنج سایدگلاس لودسل عایق حرارتی همزن CIP اگزوز یا هواکش شیر اطمینان البته برخی از این تجهیزات اختیاری بوده و بسته به نیاز به مخزن استیل الحاق خواهد شد. مخزن استیل ضد اسید این دسته از مخازن استیل ، در صنایع مختلفی همچون صنایع داروسازی، صنایع غذایی، صنایع نظامی، صنایع شیمیایی و بسیاری تولید کنندگان دیگر که سر و کار آنها با اسید ها و مواد خورنده می باشد کاربرد دارد. برای نگهداری اسید در یک مخزن که به عنوان مخزن نگهداری اسید یا Storage Tank شناخته می شود متریال زیادی میتواند مورد استفاده قرار گیرد که استیل یکی از آنها می باشد. ولی به جرأت می توان گفت که استیل بهترین و ماندگار ترین ماده برای بدنه اینگونه مخازن می باشد.

همانطور که در  مشخصات استیل گفته شد اصلی ترین مشخصه آن، خاصیت ضد اکسیداسیون و ضد خورندگی آن است که آنرا از سایر مواد متمایز می سازد. این عوامل به طور کلی در همه رده های این استیل مشترک است. اما مقدار مقاومت آن در برابر خورندگی ناشی از اسید و کلیه مواد دارای پی اچ بالا در گرید های مختلف این محصول متفاوت می باشد. پرکاربردترین گرید استیل که در مصارف ضد اسید استفاده می گردد، استیل گرید S.S 316 و S.S316L می باشد. استیل 316 بدلیل دارا بودن مقادیر بالای مولبیدن در ترکیب آلیاژ خود دارای مقاومت بسیار بالا در برابر خوردگی بخصوص خوردگیهای سطحی دارد. این امر سبب مقاومت بالای آن در برابر اسیدهای قوی و دماهای بالا می باشد.

علت بعدی که مخزن استیل ضد اسید را در مقابل سایر مواد متمایز می کند این است که در این نوع  امکان نصب تجهیزات و ملحقات بسیاری وجود دارد که در سایر مواد بخصوص مواد پلاستیکی این امر میسر نیست. در حقیقت سازه این نوع مخزن دارای تحمل نیروی های وارده تجهیزات زیر می باشد ولی سازه پلی اتیلنی و پلی پروپیلن این مقامت را ندارند.

از این تجهیزات می توان به موارد زیر اشاره نمود:

نصب همزن یا میکسر نصب کویل جهت سرمایش یا گرمایش نصب المنت برقی جهت گرمایش نصب ساید گلاس و آبنما به سادگی

مخازن استیل حمل شیر از تولیدات مهم مخازن استیل گروه صنعتی ناب زیست مخازن حمل شیر می باشد که خریداران بسیاری را در این حوزه ساپورت و تامین نموده و می نماییم. مخزن حمل شیر تولیدات ما به گونه ای طراحی می شود که توانایی تامین و نگهداری تمامی نیازهای لبنی دامداری ها و صنایع لبنی را دارد. کیفیت شیر تحویل شونده به صنایع لبنی یکی از مهمترین شاخصهای واحد پرورش دام به شمار می آید. یکسان بودن دمای شیر از مبداء تا مقصد دارای اهمیت بالایی می باشد. با توجه به تاخیر در تحویل شیر از مبداء تا مقصد(کارخانه) احتمال رشد و نمومیکروب سرما دوست بسیار بالاست مخازن استیل حمل و نگهداری شیر به گونه ای طراحی می شوند که مانع از این فعالیت میکروبها و تغییر کیفیت شیر گردند. این مخازن در سایزهای مختلف و استاندارد که بتوان به راحتی توسط نیسان یا خاور و یا کامیون حمل گردند قابل تولید می باشند. بسته به فاصله مبدا تا مقصد می توان این مخازن را بصوت تک جداره یا دو جداره طراحی نمود و در برخی موارد بمنظور فرآوری و تبدیل حرارتی از پروسس تانکهای نگهداری شیر در کارخانجات نیز استفاده می گردد. شما مشتریان عزیز می توانید با کیفیت ترین مخازن حمل شیر را از گروه صنعتی ناب زیست تهیه و خریداری نمایید.

فعالیت سایت صنعتی ایران کارخانه در ماشین‌ آلات مواد غذایی:

خرید و فروش انواع مخزن استیل نو و استوک میکسر دار و بدون میکسر تکجدار دو جدار و پروسس در حجم های مختلف و فروش به صورت آنلاین به شرط سلامت و تضمین کارکرد  همچنین فروش ماشین آلات پرکن تریبلوک بسته بندی خطوط تولید مواد غذایی پاستوریزاتور ها  مبدل حرارتی و برودتی صفحه ای  ماشین آلات تولید آب معدنی لبنیات نوشابه لواشک رب گوجه شیره خرما مخازن استیل مربوط به صنایع دارویی غذایی و شیمیایی در گرید های مختلف 304 و 316 و .... مخازن ضد اسید مخازن مخصوص مایعات اسیدی میکسر های پودری  مخازن مخصوص حمل شیر در حجم های مختلف.

در صورت نیاز به مشاوره و خرید با شماره زیر تماس بگیرید. 09190555510 سیستم فروش سایت ایران کارخانه به صورت سفارش و پرداخت آنلاین می باشد و پس از ارسال پیش فاکتور و پرداخت هزینه در خود محل انبار بارگیری شده و طی 1 الی 2 روز (بسته به مسافت) به دست خریدار می رسد. تمامی سیستم فروش به صورت قراردادی و ارسال فاکتور و پیش فاکتور می باشد.